20 Yılı Aşkın Tecrübe

MASSA OTOMASYON sektörde 1995 yılına dayanan tecrübe ve profesyonelliğimiz sonucunda, sunduğu kaliteli hizmet ve uyguladığı sürekli müşteri memnuniyeti prensibi ile kısa süre içerisinde bölgede bir marka haline gelmeyi başarmıştır.
Montaj sonrası 2 yıl tam garanti ve periyodik bakım hizmetleri ile , 7/24 teknik servis imkanı sunarak yaptığı işin sonuna kadar arkasında durmaktadır. Günümüzde lüksten çok ihtiyaç haline dönen Otomatik Kapı ve sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı en uygun ürünlerle en uygun koşullarda çözümler üreterek siz değerli müşterilerimizin takdirini ve referansını kazanmak en büyük mutluluğumuzdur.
Döner kapı sistemleri Galvaniz Çelik Otomatik Kepenk, Alüminyum Poliüretan Dolgulu Otomatik Kepenk, seksiyonel Otomatik Kapı, Alüminyum Panjur, Fotoselli Kapı , Yana Kayar Kapı ve Bariyer Sistemleri üzerine “Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat” prensibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Her geçen gün kalite artırıcı çalışmalar ve yatırımlarına devam eden firmamız uzman teknik kadrosu ile sizlerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde çözmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…